Inżynieria Projektowa

Zleć nam realizacją zaprojektowania i modelowania 3D twojego pomysłu lub daj nam się wykazać tworząc dla Ciebie produkt lub prototyp wg twojego pomysłu lub potrzeby.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. My pomagamy pomysł zamienić w realny projekt a potem produkt.  Kompleksowo wykonujemy projekty z rysunków 2D. Od pomysłu, poprzez model 3D i prototyp, aż po gotowy produkt.

Podczas tworzenia projektu, zwracamy uwagę aby nasza wizja była spójna z oczekiwaniami Klienta.

Projektowanie i budowa urządzeń

Potrzebujesz nietypowej maszyny?

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowy Drukarek 3D, Ploterów Laserowych, Ploterów CNC oraz innych numerycznie sterowanymi urządzeniami.  Konstrukcje zarówno z profili aluminiowych jak i spawane stalowe konstrukcje.

A co po projekcie?

Prototyp i produkt

Nasza współpraca nie musi się kończyć na samym projekcie 3d, wizualizacjach i rysunkach technicznych. Możemy wykonać dla Ciebie prototyp zaprojektowanego  elementu czy urządzenia. Posiadamy swoją pracownię druku 3D, pracownię prototypową oraz współpracujemy z firmami u których zlecamy wycinkę większych elementów np. z metalu, drewna czy plastików. Mamy też doświadczenie w realizacji programowania i sterowania elektroniką.